Український хліб, крупи, борошно та макарони на шляху до ЄС

Український хліб, крупи, борошно та макарони на шляху до ЄС

Бюлер – генеральний спонсор конференції «Український хліб, крупи, борошно та макарони на шляху до ЄС»

Бюлер – генеральний спонсор конференції «Український хліб, крупи, борошно та макарони на шляху до ЄС»

Представництво швейцарського концерну «Бюлер АГ» в Україні виступає Генеральним спонсором Міжнародної бізнес-конференції «Український хліб, крупи, борошно та макарони на шляху до ЄС», яка відбудеться 27 жовтня у м. Львів (Premier Hotel Dnister, вул. Матейка, 6).

На сьогоднішній день рішення для переробки зерна Бюлер кращі, адже величезна частка світового зерна переробляється саме на обладнанні компанії. 

Досвід і знання Бюлер у галузі переробки зерна не мають собі рівних. Поєднуючи сучасний швейцарський і німецький дизайн із новітніми екологічно чистими технологіями, рішення Бюлер є не лише високоефективними, але і довговічними.

Бюлер – постачальник комплексних рішень, від приймання до зберігання і далі, з широким портфелем передових технологій автоматизації. Його гнучкі рішення можуть застосовуватися в різних галузях харчової промисловості з величезним діапазоном продуктивності, до 2800 т/год. 

Бюлер – це:

РІШЕННЯ ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ

Універсальний сепаратор TAS – це еталон, який протягом десятиліть успішно застосовувався при прийманні зерна, а також як зерноочисна машина під час попереднього очищення на млинах і в інших галузях промисловості.

РІШЕННЯ ДЛЯ СУШІННЯ

Eco Dry – це ефективна шахтна сушарка з безперервним потоком, яка забезпечує дбайливе сушіння, однорідні результати та низьке енергоспоживання, в той час як повністю гнучке рішення DryMate забезпечує продуктивність до 100 т/год. щодо вологої кукурудзи з більш високою якістю та повною незалежністю від оператора.

РІШЕННЯ ДЛЯ СУДНОВИХ НАВАНТАЖУВАЧІВ

Мобільний Portaload – це останнє слово в галузі ефективного та екологічно чистого розвантаження суден, що робить її незамінним доповненням до будь-якого морського зернового або іншого продовольчого бізнесу.

РІШЕННЯ ДЛЯ СТРІЧКОВИХ КОНВЕЄРІВ

Закритий стрічковий конвеєр Бюлер не лише запобігає викидам пилу, але і значно підвищує ефективність і безпеку на робочому місці.

РІШЕННЯ ДЛЯ МОНІТОРИНГУ СИЛОСІВ

Компанія Бюлер пропонує ряд інструментів для підтримки операторів у забезпеченні максимальних стандартів безпеки на своїх підприємствах, включаючи складний моніторинг силосів, що дозволяє ефективно контролювати температуру повсюдно в зернових силосах, а це означає, що будь-якого потенційного псування можна уникнути до того, як воно відбудеться.

РІШЕННЯ ДЛЯ ТРАНСПОРТУВАННЯ

Лоткові ланцюгові конвеєри Бюлер задовольняють широке коло потреб клієнтів, їхня гнучка модульна система означає, що вони можуть бути адаптовані та налаштовані в міру необхідності, а норії фірми Бюлер, прості в установленні й обслуговуванні, є ідеальним вибором із низьким енергоспоживанням для вертикального безпечного та екологічного транспортування сипких матеріалів.

РІШЕННЯ З АВТОМАТИЗАЦІЇ

Автоматизація Бюлер – це рішення з одних рук, яке охоплює повний життєвий цикл проєкту від початкової ідеї до обслуговування та підтримки після установлення.

ОПТИМІЗАЦІЯ БІЗНЕСУ

Підтримка Бюлер не закінчується установленням вашого рішення: компанія відома своєю постійною проактивною підтримкою та здатністю запропонувати повністю продуманий цілісний погляд на кожен аспект вашої діяльності.

Більше про рішення, які підійдуть саме вашому бізнесу, розкажуть представники Бюлер в ході бізнес-зустрічі у Львові. 

Вивчайте умови участі та долучайтеся до професійного майданчику для представників зернопереробного бізнесу та суміжних галузей!

РЕЄСТРАЦІЯ