Український хліб, крупи, борошно та макарони на шляху до ЄС

Український хліб, крупи, борошно та макарони на шляху до ЄС

Концерн Хлібпром – ексклюзивний спонсор конференції «УКРАЇНСЬКИЙ ХЛІБ, КРУПИ, БОРОШНО ТА МАКАРОНИ НА ШЛЯХУ ДО ЄС».

Концерн Хлібпром – ексклюзивний спонсор конференції «УКРАЇНСЬКИЙ ХЛІБ, КРУПИ, БОРОШНО ТА МАКАРОНИ НА ШЛЯХУ ДО ЄС».

«Концерн Хлібпром» – ексклюзивний спонсор борошномельної та хлібопекарської конференції, яка проводиться під патронатом ГО «Борошномели України», – «УКРАЇНСЬКИЙ ХЛІБ, КРУПИ, БОРОШНО ТА МАКАРОНИ НА ШЛЯХУ ДО ЄС».

«Концерн Хлібпром» – одне з найбільших підприємств українського ринку хліба та борошна.

В структуру Компанії входить 5 переробних підприємств у Львівській та Вінницькій областях, в тому числі млин.

Компанія щодня виготовляє до 160 тонн продукції – хлібної, хлібобулочної, кондитерської, тістових напівфабрикатів та біля 50 тонн борошна.

Концерн Хлібпром» дбає про збереження національних традицій виробництва та поряд з тим переймає найкращий світовий досвід та експертизу. Втіленням такої філософії є флагманський бренд ПрАТ «Концерн Хлібпром» – торгова марка Agrola.

«Сучасна, творча, динамічна Agrola – нова філософія смаку хлібних та борошняних виробів!«Новаторський підхід, найкращі технології українського та світового виробництва дозволяють команді однодумців створювати новий високоякісний продукт з класично високими смаковими властивостями.Agrola розуміє потреби сучасних людей, незалежно від віку, гендеру чи професії. Ми створюємо наші унікальні продукти з увагою до потреб та любов’ю до кожного нашого споживачаКожен наш продукт, чи то борошно, чи хліб з нього, – своя унікальна історія, яку обирають та заряджаються необхідною енергією.Agrola – це життєва сила, це пристрасть, це любов. З нею ми подорожуємо світом, підкорюємо олімпійські вершини, здобуваємо нові знання, формуємо власний характер та гарно відпочиваємо», - підкрелюють в «Концерн Хлібпром».

Бізнес-конференція «УКРАЇНСЬКИЙ ХЛІБ, КРУПИ, БОРОШНО ТА МАКАРОНИ НА ШЛЯХУ ДО ЄС» відбудеться 27 жовтня у м. Львів та об'єднає ключових представників ринку зерна, зерноперероки та борошна.

Програма заходу - https://conference.ukrmillers.com/schedule

Реєстрація - http://surl.li/dhpps