Український хліб, крупи, борошно та макарони на шляху до ЄС

Український хліб, крупи, борошно та макарони на шляху до ЄС

Олег Онищенко розкаже про якість українського зерна врожаю-2022

Олег Онищенко розкаже про якість українського зерна врожаю-2022

Українські фермери у поточному році зіткнулися з неабиякими викликами при вирощуванні зернових культур. І хоч озимі були засіяні до початку війни, деякі господарства не змогли вчасно провести всі необхідні агротехнологічні заходи.

Тож одним з головних питань на сьогодні є – як це вплинуло на якість зібраного врожаю українського зерна?

На нього відповість менеджер із технічних та претензійних питань департаменту агропромислового комплексу ІП «СЖС Україна» Олег Оніщенко в ході конференції «Український хліб, крупи, борошно та макарони на шляху до ЄС», яка пройде 27 жовтня у Львові.

Так, під час секції «Поточний стан ринку зерна та зернових продуктів в Україні» експерт виступить із доповіддю на тему: «Особливості врожаю пшениці 2022 року на підставі статистичних даних ІП «СЖС Україна».

Олег Оніщенко, зокрема, проведе порівняльний аналіз якості пшениці врожаїв 2021 та 2022 років та експортних партій сезонів-2021/22 і 2022/23. 

Експерт розповість про проблемні ситуації/питання стосовно вмісту білку, клейковини, сажки, тощо, які виникають при виконанні інспекцій партій пшениці, а також зробить аналіз розподілу врожаю пшениці 2022 р. по класам ДСТУ.

Долучайтесь до конференції «Український хліб, крупи, борошно та макарони на шляху до ЄС» та отримуйте якісну та достовірну інформацію від провідних експертів ринку!