Український хліб, крупи, борошно та макарони на шляху до ЄС

Український хліб, крупи, борошно та макарони на шляху до ЄС

«ОЛИС» надає підтримку у проведенні конференції «Український хліб, крупи, борошно та макарони на шляху до ЄС»

«ОЛИС» надає підтримку у проведенні конференції «Український хліб, крупи, борошно та макарони на шляху до ЄС»

Провідний виробник борошномельно-круп'яного та лабораторного обладнання в Україні – ТОВ «ОЛИС» надає спонсорську підтримку в проведенні конференції «Український хліб, крупи, борошно та макарони на шляху до ЄС».

Компанія «ОЛИС» пропонує бізнесу оригінальні сучасні технології та обладнання за всіма основними напрямками очищення зерна, виробництва борошна та крупи, що підтверджується більш ніж 30 патентами у зазначеній галузі.

На сьогоднішній день «ОЛИС» випускає близько 200 найменувань обладнання та має можливість виробництва різних зерноочисних комплексів, млинів і крупоцехів – від етапу розробки до введення в експлуатацію. 

Особливу увагу в компанії приділяють контролю якості зерна та продуктів його переробки. Результати роботи компанії втілено в більш ніж 20 найменувань лабораторних приладів, які випускаються серійно.

На «ОЛИС» впроваджені та використовуються найсучасніші технології проєктування, конструювання й обробки металів, а також управління якістю та підприємством у цілому. Технологічний рівень і організація виробництва дозволяють забезпечити високу якість виробів за переконливими цінами і постачати їх більш ніж до 25 країн близького та далекого зарубіжжя.

Долучайтеся до Міжнародної бізнес-конференції «Український хліб, крупи, борошно та макарони на шляху до ЄС», яка пройде 27 жовтня у Львові, та дізнавайтеся про найбільш ефективні рішення «ОЛИС» з перших вуст! 

                  Форма для реєстрації